akıl, aşk, Ölüm, özel şiir, Bediüzzaman Said Nursi, ben olmadan, bilim, blog öneri, dead, death, deneme, dergi, dersler, din, duygu, felsefe, fıkra, gerçek aşk, haram, helal, ihanet, inanç, insan, islam, kitap, lonely, makale, mezar, nefret, okul, poem, poetry, rahat-ı gönül, sair, söz, sohbet, sokrates, Umut, yalnızlık, yazar, yaşam, zaman, şeref, şiir

Ölmek İçin Yeter

Bazen kendimi boşlukta hissettiğimde, yazmanın beni toprağa bağladığını düşünürüm . Bu yüzden yazmak eylemi benim için yeryüzü ile kurduğum bir bağ gibidir . Sert görünsem de hassas biriyim kimi zaman sıradan insanların üzülmeyeceği şeylere üzülürüm. Bile bile ..

Evet bile bile dedim çünkü üzülmemem gerektiğini bildiğim halde bunu yapıyorum. Umudumun kalmadığını hissettiğim anlarda böyle bir insan olurum . Bu günlerde de umudum rüzgarda zerrecikler halinda ufalanıp benden uzaklaştığını hisseder gibiyim.

Aslında herşey yolunda, şu dünyada en çok istediğim işi yapmaya hazırlanıyorum. Çok güzel bir şehirde kalıyorum. Kargalarla dolu bir şehir. Kargalar her zaman bana huzur verir ama eksik olan bir şeyler var sanki ağlamak istiyorum . Böyle boşuna..

Bir zamanlar Mania demiştim birine . Ama şimdi anlıyorum ki o manialar bizim içimizde kimsenin suçu değil . O maniaları kimse bırakmadı oraya . Muhabbetin önündeki mania kimseye ait değil.

0.5 g siyanür … kokuyu aldın mı ?

Silisyum di oksit .. kokuyu aldın mı ?

Eritrosit, trombosit, lökosit.. Ya bunu .

Korkma bu kötü değil sadece ö_______ _________________________________________

Şükran Turan

Not : 0.5 g siyanür bir insanı öldürmeye yetecek bir zehirdir. Silisyum di oksit toprağın bilimsel adıdır. Eritrosit,trombosit,lökosit kan hücreleridir.Mania engel anlamında bir kelime ..

“Ölmek İçin Yeter” için 7 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s